Kalan Süre

 • 0DAYS
 • 0HOURS
 • 0MINUTES
 • 0SECONDS
 • Önemli Tarihler

  7 Mayıs 2021
  Kongre Başlangıç Tarihi


  ONLINE BİLDİRİ


  Bildiri Gönderimi Son Tarih: 19 Nisan 2021 23:59’dur.

  Bildiri gönderimi sadece online sistem üzerinden kabul edilecektir. Online bildiri sistemi ile adım adım bildirinizin sisteme girişini yapabilirsiniz.
  Bildirinizi sisteme girebilmeniz için, e-posta adresinizden oluşan bir kullanıcı adı ve şifrenizi girerek öncelikle sisteme kayıt olmalı ve sonra sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.
  Bildiri gönderimi esnasında bildiri yazım kurallarına uymayan bildiriler değer lendirilmeye alınmayacaktır. Gönderilen bildirilerin kabulü hakem değerlendirmesi sonucunda açıklanacaktır.

  Bildiri Özeti Gönderim Kuralları

  1. Bildiri gönderimi son tarih 19 Nisan 2021 23:59’dur.
  2. Bildiri gönderimi sadece online sistem üzerinden kabul edilecektir. ( www.acbid2021.org )
  3. Kongrenin dili İngilizce ve Türkçe’dir. Tüm bildiri özetleri sunulacak dil doğrultusunda İngilizce ve Türkçe şekilde gönderilmelidir.
  4. Bildiri alanı 250 kelime ile kısıtlıdır.
  5. Yazarlar bildiri özetlerini kongre bilimsel komitesine gönderdiklerinde bildirilerinin kongre kitabında yer almasını kabul etmiş sayılırlar.
  6. Bildiri içeriğinin tüm yazarlar tarafından kabul edilmiş olması sorumlu yazarın sorumluluğundadır.
  7. Bildiri özetlerinin yazarın tercihini dikkate alarak, sözlü sunum veya poster sunumu olarak kabulü Bilimsel Komitesi tarafından belirlenecektir.
  8. Başlıkta her kelimenin ilk harfi büyük diğer harfleri küçük olmalıdır. İsim ve soyad bilgileri açık bir şekilde yazılmalıdır, kısaltma kullanılmamalıdır.
  9. Bildirinizin başarılı bir şekilde gönderilmiş olmasını takiben, sistemden tarafınıza bir e-posta gönderilecektir.
  10. Sadece doğru bir şekilde gönderimi tamamlanmış olan bildiriler hakemler tarafından değerlendirilecek ve tamamlanmamış taslak bildiriler sistemden silinecektir.
  11. Yazarlar, bildiri son gönderim tarihini takiben en kısa süre içerisinde özetlerinin kabulü / reddi konusunda elektronik posta yoluyla bilgilendirilecektir.
  12. Bildirilerin bilimsel programa alınabilmesi için sunucu yazarın kongre kaydının yapılmış olması gerekmektedir.
  13. Kabul edilen posterler e-poster olarak toplanacaktır.


  EurAsian Journal of Oral and Maxillofacial Surgery Dergisi Kongre Özel Ek Sayısına Tam Metin Gönderilmesi

  EurAsian Journal of Oral and Maxillofacial Surgery Dergisi Kongre Özel Ek Sayısına Tam Metin Gönderilmesi Kongre özel ek sayı kabul edilen özetlerin kongre de sunulmasından sonra dergide yer alacaktır. Kongre ek sayısı tam metinlerinden oluşacaktır. Tam metinlerin gönderimi özetlerin kabulünden sonra başlayacaktır.
  Son tam metin gönderim tarihi 30 Haziran 2021'dir.
  Tam metin gönderimi hakkında ayrıntılı bilgi için www.acbid.org/journal adresini ziyaret edebilirsiniz.